Discover Scuba

   

Bir saatlik Teori dersi, su altı eksersizleri ve bir açık deniz dalışı (en fazla 12 m.) olmak üzere bir günlük kurstur. Bu kurs için sertifika gerekmektedir ve bir sonraki kursa kredi olarak kullanabilir.

     

Discover Scuba (Tanıtım – Deneme Dalışı) daha önce sualtına merak eden ama henüz dalma imkanı bulamayan kişilere özel bir etkinliktir. Suyun altında nefes almanın nasıl bir his olduğunu ve tüplü dalışı merak ediyor ama sertifika almaya hazır değilseniz, Discover Scuba Diving tam size göre bir kurstur. Kısacası, tanıtım dalışı, dalışı bilmeyen fakat su altı dünyasını merak eden kişiler için hazırlanmış bir deneme programıdır.

     

Dalışınıza başlamadan önce sizlere su altında yapmanız gerekenler bir brifing ile anlatılır; dalış ekipmanınızı nasıl kullanacağınızı, onlarla su altında nasıl hareket edeceğinizi ve kolaylıkla nasıl nefes alabileceğinizi öğrenirsiniz. Sonrasında dalışınıza başlarsınız ve 5-12 metre derinlikte dalış deneyimi yaşarsınız. 5-12 metrede 20 dakika kadar kalırsınız ve dalış malzemeleriyle daldığınız için suyun altındaki özgürlüğü hisseder ve yer çekimsiz ortamda asılı kalmanın keyfini yaşarsınız. Eğer şanslıysanız müren, baraküda, deniz kaplumbağası, yunus gibi su altı canlılarını bile görebilirsiniz. Su altının eşsiz güzellikteki canlılarının yaşamlarına tanıklık edeceğiniz anları ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizle paylaşmak amacıyla su altında fotoğraf çekimleri yapmaktayız.

 
CLOSE