Scuba Diver

   

Bu kursumuz iki günlüktür. İçeriğinde üç teori dersi, üç su altı egsersizleri ve iki tane en fazla 12 metre açık deniz dalışı dahildir.

   

PADI Scuba Diver kursu özellikle de tatil süresince alabileceğiniz, sizin için tasarlanmış kolay ve hızlı bir programdır. Kısa bir zaman diliminde, bir maske takıp paletlerinizle suda yüzmeye ve deniz altında bir macera yaşama şansına sahip olacaksınız. PADI Scuba Diver programı bir yılda sadece birkaç defa dalış planı yapabilen insanlar için yürütülen başlangıç seviyesinde bir programdır.

     

PADI Scuba Diver kursuna katılan dalıcı kısmi teorik eğitimini almış, dalış donanımlarını tek başına takıp sökebilen, kısmi dalış becerilerini kolaylıkla uygulayabilen, yanında PADI dalış profesyoneli olması koşulu ile en çok 12 metre derinliğe kadar dalış yapabilen dalıcıdır. PADI Scuba Diver kursu, teorik eğitimler, sığ su çalışmaları ve açık deniz çalışmaları olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Kursa katılan dalıcılarımız gruplar halinde veya birebir eğitimler sonunda, PADI Scuba Diver belgesi almaya hak kazanır. İsteyen dalıcılar bir gün daha kursa devam ederek PADI Open Water dalıcı sertifikasına sahip olabilirler.

 

CLOSE