preloader

[divider]

[divider]

Our Team

 

Antalya Scuba Dive Center is a fully equipped, latest technology diving center and has been the centre of diving in Antalya, the pearl of Turkish Mediterranean, since 1995, located at Akra Barut Hotel (formerly Hotel Dedeman).

 

 

We had thousands of people explore the fascinating underwater world for the first time and have trained most of them to become experienced and certificated divers. Our diving center has a reputation of the best underwater team of city Antalya and has all certificates and licenses of safety of Turkish and international organizations. Antalya Scuba Dive Center is certified as PADI Dive Resort Center and CMAS Dive Center.

 

 

No prior experience with scuba diving is required. You just need adequate swimming skills and need to be in good physical health. To enrol in our PADI or CMAS courses you must be 10 years old or older. Our Professional team will train and accompany you all the way.

 

[divider height=”13px”]

 

Ekibimiz

 

 

 

Antalya şehir merkezi Akra Barut Otelindeki dalış okulumuz ilk su altı deneyimini tatmak isteyen, bu deneyimi daha da ileriye taşıyıp yaşamının bir parçası haline getirmeyi arzulayan ve bu amaçla PADI ve CMAS eğitim kurslarımıza katılacak olan, ayrıca eğitimli ve bröve sahibi dalgıç misafirlerimize farklı dalış noktalarını göstermek amacıyla hizmet vermektedir. Sizleri yaşamın suda denizlerde başladığı ait olmadığımız ama misafir olabileceğimiz gizemli ve bir o kadar heyecan verici büyülü atmosferi keşfe bekliyoruz.

[seperator]
[1of3]

[person_info name=”GÖKHAN ÖZKAYNAK” title=”Dalış Eğitmeni   +90 555 238 23 87″ facebook=”100017744839394″ twitter=”” email=”gokhan@antalyascubadive.com”]
[/1of3]
[1of3_end]
[seperator]
[clear]

Leave A Comment

(c) 2023 Antalya Scuba Dive - All rights reserved.